"Бійці з ПЗРК захищали від вертольотів": Розвідник ГУР розкрив подробиці рейдів до Криму

Українські військові рейди в тимчасово окупований Крим проводяться для підготовки до звільнення півострова від російських загарбників. Про це сказав в інтерв'ю японському агентству Kyodo News військовий із позивним "Лютий" зі спецпідрозділу "Артан" Головного управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Ми чинимо психологічний тиск на РФ, спецпризначенці продовжать діяти доти, доки Крим не повернеться в Україну", — розповів розвідник.

"Лютий" повідомив журналістам подробиці рейдів 3 жовтня і 24 серпня поточного року. Озброєні ПЗРК Stinger побратими на невеликому катері прикривали ударну групу десанту від вертольотів. Завдання полягало у проникненні на західне узбережжя Криму на відстань 500-1000 метрів.

За підсумками вилазки в серпні бійці підняли в Криму український прапор. Жовтнева операція за участю 30 осіб тривала кілька годин і в ній були жертви з обох сторін.

Знайшли "метод": На Уралі хочуть відправити двієчників на військові заводи

середа, 29 листопад 2023, 10:59

У Свердловській області хочуть відправити на військові заводи Уралу дев'ятикласників, які не склали державні іспити, передають Патріоти України. Як пише The Moscow Times, таку пропозицію розглядають Законодавчі збори області. Це назвали "можливістю осв...

"Помилки робляться "з усіх боків": The Economist написав про політичну гризню в Києві й падіння рейтингу Зеленського

середа, 29 листопад 2023, 10:57

"The Economist" пише, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим "політичне поле битви" у Києві, президент Володимир Зеленський вбачає конкурента в головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а політична гризня шкодить...