Російсько-окупаційні війська від початку доби дев'ять разів відкривали вогонь по позиціях воїнів ООС. Один військовослужбовець зазнав поранень, а інший - бойового травмування, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр штабу ООС.
Біля Золотого-4 війська РФ двічі вели вогонь з великокаліберних кулеметів і станкових протитанкових гранатометів.
У напрямку Красногорівки найманці РФ здійснили обстріл з мінометів калібру 120 мм й артилерії калібру 100 мм.
В сторону Катеринівки окупанти двічі відкривали вогонь із гранатометів різних систем і стрілецької зброї.
В районі Новолуганського російські війська обстріляли двічі позиції українських воїнів, використовуючи великокаліберні кулемети і ручні протитанкові гранатомети.
Біля Новозванівки ворог застосував протитанковий ракетний комплекс. Біля Луганського обстріл вівся зі станкових протитанкових гранатометів.
Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об'єднаних сил зазнав поранень, ще один - бойового травмування. Воїни перебувають у лікувальному закладі. Стан здоров'я обох - задовільний.
Щоб змусити окупантів припинити вогневу активність наші захисники відкривали вогонь, не застосовуючи заборонене мінськими домовленостями озброєння.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...