Російсько-окупаційні війська від початку доби дев'ять разів відкривали вогонь по позиціях воїнів ООС. Один військовослужбовець зазнав поранень, а інший - бойового травмування, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр штабу ООС.
Біля Золотого-4 війська РФ двічі вели вогонь з великокаліберних кулеметів і станкових протитанкових гранатометів.
У напрямку Красногорівки найманці РФ здійснили обстріл з мінометів калібру 120 мм й артилерії калібру 100 мм.
В сторону Катеринівки окупанти двічі відкривали вогонь із гранатометів різних систем і стрілецької зброї.
В районі Новолуганського російські війська обстріляли двічі позиції українських воїнів, використовуючи великокаліберні кулемети і ручні протитанкові гранатомети.
Біля Новозванівки ворог застосував протитанковий ракетний комплекс. Біля Луганського обстріл вівся зі станкових протитанкових гранатометів.
Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об'єднаних сил зазнав поранень, ще один - бойового травмування. Воїни перебувають у лікувальному закладі. Стан здоров'я обох - задовільний.
Щоб змусити окупантів припинити вогневу активність наші захисники відкривали вогонь, не застосовуючи заборонене мінськими домовленостями озброєння.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...