"Бійцям руки і ноги ампутують, щоб врятувати життя": Спливли "особливості" надання медичної допомоги в армії РФ

У "другій армії світу", якою себе вважає російське військо, є великі проблеми з наданням медичної допомоги окупантам, які були поранені на війні в Україні. Замість того, щоб лікувати травмовані кінцівки, російським військовим їх просто ампутують, аби врятувати життя, передають Патріоти України.

Зокрема, така ситуація склалася в Ізюмі на Харківщині, звідки окупантів вигнали ЗСУ. Аудіоперехоплення розмови, з якої про це стало відомо, опублікували в Telegram-каналі "Досье Шпиона".

Причина таких методів "лікування" проста – в РФ не вистачає необхідних медичних засобів. Для того, щоб лікувати руки та ноги у разі мінно-вибухових травм, зазвичай застосовують спиці, які допомагають зростити кістки. Після цього їх прибирають і людина знову може ходити.

Проте в армії РФ цих спиць "виявився дуже великий дефіцит"."Якби були ці спиці, вони б зберегли їм кінцівки. Спиць нема, але треба, щоб гангрена далі не йшла... Пацанам їхні руки-ноги ампутували. Про що це говорить? А це не поодинока ситуація, це повсюдно відбувається", – скаржився росіянин.

Окрім препаратів та медичних засобів окупаційним військам РФ в Україні також не вистачає лікарів, а ті, що є, працюють без відпочинку. Відео містить нецензурну лексику, 18+!

Під річницю початку війни РФ може почати вторгнення на двох напрямках: Резніков назвав небезпечні місця та атакуючі сили ворога

четвер, 2 лютий 2023, 10:04

Міністр оборони Олексій Резніков закликав до нової військової допомоги Україні з боку країн НАТО, адже очікує наступу Росії на сході чи на півдні. Він вважає, що Росія може пов'язати новий наступ до річниці повномасштабного вторгнення. Про це Резніков ...

Після відходу Путіна Кадирову доведеться тікати або створювати Північно-Кавказький емірат, - Орєшкін

четвер, 2 лютий 2023, 9:54

Протягом останніх місяців у кремлівських вежах посилилася боротьба за вплив, який зі змінним успіхом намагалися ділити між собою наближені до Путіна. Після того, як "кухаря Путіна" Євгенія Пригожина стали відсувати від справ, менш помітним на публіці с...