"Білі брати та сестри" Тимошенко вкинули фейк, що "Нафтогаз" підвищив на 50% ціну газу для населення", - Сергій Іванов

"Новий день приніс спеку та порцію відбірної маячні з майже забутого соціалістичного табору Юлії Володимирівни Тимошенко. Не шукаючи складних шляхів та не заморочуючись пошуком логічних інформприводів, білі брати та сестри вкинули фейк, що Нафтогаз підвищив на 50% ціну газу для населення", - пише телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Новина про те, що нова ціна на побутовий газ - 11,94 грн доволі швидко розлетілася, як і будь-яка трагічна сенсація, але правдою від цього не стала. Адже, якщо просто зайти на сайт “Нафтогазу” і зробити пару кліків, можна побачити, що побутові споживачі обслуговуються by default за фіксованим річним тарифом 7,96 грн за кубометр із ПДВ. Ціну зафіксовано на рік, змінам вона не підлягає. Перехід на інший тарифний план, зокрема “Місячний” можливий лише за ініціативи клієнта.
Чому в місячному тарифі ціна вища - це питання до кон’юнктури європейського ринку. Газ у ЄС постійно дорожчає. Плюс потрібно враховувати фактор Росії, яка штучно обмежує обсяги газу, аби підкреслити важливість «Північного потоку-2» для ЄС. Тобто річний тариф для побутових споживачів апріорі вигідніший. Наведу банальний приклад з іншої сфери: якщо купувати абонемент у басейн щомісяця, це вийде дорожче, ніж якщо придбати річний. Також “Нафтогаз” обіцяє розробити та запропонувати нові тарифні плани до початку опалювалювального сезону.
Давайте не панікувати та перевіряти інформацію, аби не бути жертвами тих, хто спить і марить про повернення часів, коли газ постачався напряму з РФ, всі питання вирішувалися в кабінетах газпромівських топів, а гроші текли в кишені рікою через фірми-прокладки. Як добре, що все це в минулому".

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...