Біля 6-метрової стіни резиденції-фортеці Зеленського у Кончі-Заспі акція протесту "За*бало: автомарш розгніваніх громадян" (відео)

Біля будинку президента Володимира Зеленського в Конча-Заспі приїхали десятки авто повних активістів, для проведення акції протесту. На виїзді в резиденцію, уздовж паркану, вишикувалися нацгвардійці та поліція. Правоохоронців нагнали щонайменше дві сотні, зазначають Патріоти України.

Співзасновник "Демократичної сокири" Віктор Трегубов раніше повідомив у Facebook, що учасники акції збираються о 17 годині на Теремках і вирушать до Конча-Заспи "передати привіт Зеленському".

"І за вагнерівців, і за використання поліції задля крадіжки плакатів, і за знищення корпоративної реформи, і за всі ті приводи, з яких ми щотижнево виходимо на демонстрації", - пояснив він.

За словами Трегубова, про цю акцію було оголошено ще у п'ятницю, а в суботу невідомі особи почали мітинг біля будинку експрезидента Петра Порошенка в Козині.

"Маємо певну підозру, що це симетрична відповідь Єрмака, бо в його світі анонімних телеграм-каналів ми працюємо на Порошенка, а отже і мститися треба саме йому. Мені якось трошки невдобно, бо ні, ми їдемо до Зелі з власної подачі. А якщо так, то п'ятий президент страждає за наші гріхи. Вибачте, Петре Олексійовичу, накладочка. В якості компенсації спробуємо по дорозі закинути вам фруктів", - додав Трегубов.

"Банкова продовжує узурпацію влади. Політичне керівництво країни саботує розслідування "Вагнерґейту". Влада бреше нам про офшори Зеленського. Коломойський повертає свій вплив, а країну ведуть до геополітичного розвороту на Схід. Вас теж це все за... довбало? Тоді долучайтеся до протесту!" , – йдеться на сторінці заходу.

До будинку Зеленського привезли представників силових структур. Протестуючі мітинговали та палили фаєри.

Близько 19:30 учасники акції почали розходитися.

"Автомарш розгніваніх громадян". Біля будинку Зеленського пройшла акція протесту: відео

Хіти тижня. "Плевать, в кого из Зе-команды могли стрелять, когда власть сознательно унижает честь и профессионализм тех, кто спецоперацию планировал и осуществлял", - Олена Кудренко

субота, 27 листопад 2021, 16:00

"Ви готові до "і тюрми, і суми"? (С) Помните тень страха на лице Зеленской, во время интервью Наталье Мосейчук? Я уверена, что они НЕ готовы. Внутренне они сжались в комочек, поджали под себя коленки и судорожно стали подгребать под себя все силы в стр...

"Путін без жалю прощається з демократичними політиками – навіть якщо співпрацює з ними довго", - Портников

субота, 27 листопад 2021, 15:45

"Федеральна канцлерка Анґела Меркель висловила жаль через те, що до закінчення терміну її повноважень не вдалося провести зустрічі в «нормандському форматі». Німецька канцлерка докладала величезних зусиль, щоб ця зустріч відбулася і зрозуміло чому. Вон...