"Біля моря на Луганщині": Пропагандист Кисельов осоромився заявою про Україну (відео)

За словами Дмитра Кисельова, Україна будує в Сєвєродонецьку Луганської області потужну військово-морську базу.

Російський ведучий Дмитро Кисельов, більш відомий як пропагандист Кремля, оконфузився соєю заявою про Україну. Журналіст у прямому ефірі показав свої пізнання у географії та додав Луганській області море, повідомляють Патріоти України.

За словами Кисельова, Україна будує в Сєвєродонецьку Луганської області потужну військово-морську базу. Однак Луганщина ніколи не мала виходу до моря, а у самому ж Сєвєродонецьку є лише маленьке озерце.

На переконання пропагандиста, крім Луганщини військово-морські бази з'являться також на Донеччині та Миколаївщині. "Нові військово-морські бази Україна також створює у Маріуполі Донецької області, в Сєвєродонецьку Луганської області та в Очакові, що на Миколаївщині", - заявив Кисельов.

Джерело: Апостроф

Просто "геніальне" рішення: Голова "Роскосмосу" пропонує надрукувати грошей замість заморожених активів РФ (відео)

субота, 28 травень 2022, 23:00

Генеральний директор державної корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін запропонував надрукувати гроші замість заморожених за кордоном в межах санкцій проти РФ. Про це в суботу, 28 травня, він заявив в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 24", перед...

Україні передали стільки "Гарпунів", що можна потопити весь Чорноморський флот Росії, – речник Одеської ОВА

субота, 28 травень 2022, 22:48

Міжнародні партнери передали Україні протикорабельні ракети "Гарпун". В Одеські ОВА зазначили, що їх кількість може потопити весь чорноморський флот агресора. Ефективність ракети вже продемонстрували під час випробувальних пусків та у бойових умовах. П...