Біля Печерського суду сталися сутички між активістами і поліцією, а Порошенко сходив до церкви (відео)

Біля Печерського суду столиці, де на 14.00 заплановане обрання запобіжного заходу п'ятому президенту України Петру Порошенку, сталися сутички між прихильниками політика і правоохоронцями. Про це стало відомо із телеефірів з-під будівлі суду, Facebook-сторінки Порошенка, коментарів пресслужби поліції "Українській правді", передають Патріоти України.

Зазначається, що правоохоронці не дозволили встановити вуличні печі та бочки для обігріву відкритим вогнем учасникам мітингу біля будівлі суду. Силовики забрали бочки, хоча організатори акції біля суду запевняли, що ті закриті і не будуть контактувати із бруківкою. За словами організатора, мітингуючі хотіли запалити бочки для обігріву та приготування чаю.

Потім правоохоронці намагалися розібрати намети прихильників Порошенка, але через кілька хвилин тисняви вони залишили палатки у спокої.

Після цього між прихильниками Порошенка і правоохоронцями почалася штовханина. Сам політик опублікував відео біля Михайлівського собору і розповів, що молився у храмі.

Пряма мова Порошенка: "Сьогодні дуже важливо обов’язково бути в храмі. Обов’язково помолитися. Обов’язково мати доступ до святої води. Бо свята вода, яка освячена у цей день під час відповідного чину, вона змиває всі негаразди, все що зроблено дияволом. І вона очищує, наближає до того, щоб усе було добре. Я в захваті від того як ми сьогодні робили спільну молитву в нашому храмі".

Згодом прессекретар Порошенка Святослав Цеголко повідомив "Українській правді", що політик був у церкві до того, як почалися сутички біля суду.

У пресслужбі поліції Києва "Українській правді" повідомили, що під судом достатня кількість правоохоронців для забезпечення громадянського порядку, але точну кількість не змогли назвати. Інформацію щодо сутичок прокоментувати не змогли.


"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...