
Російські окупанти намагалися захищатися від вогневих ударів ЗСУ із далекобійних пускових установок HIMARS кутовими відбивачами. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков і показав у Twitter фото.
"Це військовий кутовий відбивач. Усю територію біля Херсонського мосту було всипано десятками таких російських відбивачів. Ворог намагався використати цей анахронізм, щоб захистити себе від... HIMARS", – написав міністр.
Резніков додав, що російсько-українська війна – це війна вільного майбутнього проти тоталітарного минулого.

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: