Біля Сєвєродонецька ЗСУ захопили в полон двох окупантів, які в Україні "денацифікували" чайник, мультиварку та вентилятор (фото)

Біля Сєвєродонецька на Луганщині, де тривають найзапекліші бої, воїни Збройних сил України впіймали двох окупантів-мародерів. Вони вирішили розжитися побутовою технікою. Військових країни-агресора наші захисники взяли в полон. Фото загарбників разом із награбованим опублікували у Telegram-каналі "Supernova+", передають Патріоти України.

"Мисливців за вентиляторами з Росії взяли в полон біля Сєвєродонецька", – сказано у підписі до фото.На фото видно, що, окрім вентилятора (який чомусь був вкрадений без стійки), окупантів зацікавили також мультиварка та електричний чайник. Окрім побутової техніки військові "другої армії світу" винесли з чийогось будинку чи магазину пляшку горілки.

Герой України відповідатиме за дії підлеглих: Командира 425 полку "Скеля" відсторонили з посади, — ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 21:02

Генеральний штаб Збройних сил України відсторонив з посади командира 425 окремого штурмового полку, підполковника Юрія Гаркавого, повідомили медіа. При цьому полк не розформують, оскільки він якісно виконує бойові задачі, передають Патріоти України. ....

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...