Біля Сєвєродонецька ЗСУ захопили в полон двох окупантів, які в Україні "денацифікували" чайник, мультиварку та вентилятор (фото)

Біля Сєвєродонецька на Луганщині, де тривають найзапекліші бої, воїни Збройних сил України впіймали двох окупантів-мародерів. Вони вирішили розжитися побутовою технікою. Військових країни-агресора наші захисники взяли в полон. Фото загарбників разом із награбованим опублікували у Telegram-каналі "Supernova+", передають Патріоти України.

"Мисливців за вентиляторами з Росії взяли в полон біля Сєвєродонецька", – сказано у підписі до фото.На фото видно, що, окрім вентилятора (який чомусь був вкрадений без стійки), окупантів зацікавили також мультиварка та електричний чайник. Окрім побутової техніки військові "другої армії світу" винесли з чийогось будинку чи магазину пляшку горілки.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...