
Російські окупанти знову влаштували провокацію в Енергодарі, де знаходиться найбільша атомна електростанція Європи. Армія РФ завдала по місту близько 15 ударів. Поблизу Запорізької АЕС видно дим. Інформація про це зʼявилася в мережі 15 серпня, передають Патріоти України.
Зазначається, що обстріли припали на 6 енергоблок, будівлю СБУ, район мерії та промзону. Офіційних даних від місцевої влади щодо постраждалих осіб чи руйнацій у населеному пункті ще немає. Водночас в Росії вже спробували перекласти відповідальність на Україну.
Прокремлівське інформаційне агенство "Тасс" повідомило про те, що ЗСУ нібито завдали 25 ударів по Енергодару. Це не перша спроба окупантів влаштовувати провокації в місті та звинувачувати українську армію.
Напруга між Україною і Польщею ще не досягла свого піку після позбавлення президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив голова Офісу президента України Кирило Буданов під час спілкування зі студентами Ки...
Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...