Біля ЗАЕС помітили дим: Війська РФ завдали нових ударів по Енергодару (відео)

Російські окупанти знову влаштували провокацію в Енергодарі, де знаходиться найбільша атомна електростанція Європи. Армія РФ завдала по місту близько 15 ударів. Поблизу Запорізької АЕС видно дим. Інформація про це зʼявилася в мережі 15 серпня, передають Патріоти України.

Зазначається, що обстріли припали на 6 енергоблок, будівлю СБУ, район мерії та промзону. Офіційних даних від місцевої влади щодо постраждалих осіб чи руйнацій у населеному пункті ще немає. Водночас в Росії вже спробували перекласти відповідальність на Україну.

Прокремлівське інформаційне агенство "Тасс" повідомило про те, що ЗСУ нібито завдали 25 ударів по Енергодару. Це не перша спроба окупантів влаштовувати провокації в місті та звинувачувати українську армію.

"Обурення велике": Курносова пояснила, що стоїть за "бусифікацією" у Пензенській області і чи буде масова мобілізація в Росії

неділя, 28 червень 2026, 12:22

Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...

"Рятує власну шкуру, але": Лукашенка попередили про бунт у разі нападу на Україну

неділя, 28 червень 2026, 11:50

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...