Біля ЗАЕС помітили дим: Війська РФ завдали нових ударів по Енергодару (відео)

Російські окупанти знову влаштували провокацію в Енергодарі, де знаходиться найбільша атомна електростанція Європи. Армія РФ завдала по місту близько 15 ударів. Поблизу Запорізької АЕС видно дим. Інформація про це зʼявилася в мережі 15 серпня, передають Патріоти України.

Зазначається, що обстріли припали на 6 енергоблок, будівлю СБУ, район мерії та промзону. Офіційних даних від місцевої влади щодо постраждалих осіб чи руйнацій у населеному пункті ще немає. Водночас в Росії вже спробували перекласти відповідальність на Україну.

Прокремлівське інформаційне агенство "Тасс" повідомило про те, що ЗСУ нібито завдали 25 ударів по Енергодару. Це не перша спроба окупантів влаштовувати провокації в місті та звинувачувати українську армію.

"Москва будет гореть": На Telegram-каналі мера столиці рф і з'явились проукраїнські гасла (фотофакти)

понеділок, 22 червень 2026, 6:33

У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...

Дають ворогу по зубах: Українські далекобійні дрони-камікадзе стали головним козирем ГУР у глибоких ударах по Росії, - Politico

понеділок, 22 червень 2026, 6:24

Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...