Біля ЗАЕС помітили дим: Війська РФ завдали нових ударів по Енергодару (відео)

Російські окупанти знову влаштували провокацію в Енергодарі, де знаходиться найбільша атомна електростанція Європи. Армія РФ завдала по місту близько 15 ударів. Поблизу Запорізької АЕС видно дим. Інформація про це зʼявилася в мережі 15 серпня, передають Патріоти України.

Зазначається, що обстріли припали на 6 енергоблок, будівлю СБУ, район мерії та промзону. Офіційних даних від місцевої влади щодо постраждалих осіб чи руйнацій у населеному пункті ще немає. Водночас в Росії вже спробували перекласти відповідальність на Україну.

Прокремлівське інформаційне агенство "Тасс" повідомило про те, що ЗСУ нібито завдали 25 ударів по Енергодару. Це не перша спроба окупантів влаштовувати провокації в місті та звинувачувати українську армію.

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...