
Російські окупанти знову влаштували провокацію в Енергодарі, де знаходиться найбільша атомна електростанція Європи. Армія РФ завдала по місту близько 15 ударів. Поблизу Запорізької АЕС видно дим. Інформація про це зʼявилася в мережі 15 серпня, передають Патріоти України.
Зазначається, що обстріли припали на 6 енергоблок, будівлю СБУ, район мерії та промзону. Офіційних даних від місцевої влади щодо постраждалих осіб чи руйнацій у населеному пункті ще немає. Водночас в Росії вже спробували перекласти відповідальність на Україну.
Прокремлівське інформаційне агенство "Тасс" повідомило про те, що ЗСУ нібито завдали 25 ударів по Енергодару. Це не перша спроба окупантів влаштовувати провокації в місті та звинувачувати українську армію.
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...