"Білорусь "бере участь" у війні проти України, але "нікого не вбиває": Лукашенко зробив цинічну заяву

За словами білоруського президента, він не приховує участі у війні проти України. Про це пишуть місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

Білорусь "бере участь" у війні проти України

"Що стосується нашої участі у"спеціальній воєнній операції" в Україні, то ми беремо участь там. Ми цього не приховуємо. Але ми нікого не вбиваємо. Ми нікуди не посилаємо своїх військових. Ми не порушуємо своїх зобов'язань", – заявив Лукашенко.

Він наголосив, що участь Білорусі у війні в тому, щоб "не допустити поширення цього конфлікту на територію Білорусі". Також Лукашенко нібито не хоче допустити удару по своїй країні під прикриттям "спеціальної воєнної операції" з боку Польщі, Литви та Латвії.

"Як я говорив, у спину росіянам стріляти ніхто не буде з території Білорусі. Ось наша участь", – підкреслив білоруський президент.

Цікаво, що Лукашенко не згадав ракетні удари по Україні з території Білорусі. Також він не сказав про те, що у перші дні війни їхня країна була плацдармом росіян для наступу.

Лукашенко провів нараду з воєнної безпеки

4 жовтня Лукашенко провів нараду з питань військової безпеки. Він впевнений, що у Білорусі нема потреби оголошувати мобілізацію.

Нараду провели, щоб "проаналізувати воєнно-політичну обстановку і напрацювати заходи реагування".

"Як і домовлялися раніше, у плановому порядку ми сьогодні зібрали керівників силових відомств для того, щоб спільно проаналізувати воєнно-політичну обстановку, яка динамічно розвивається, і, звісно ж, напрацювати заходи реагування на ситуацію, що складається", – сказав білоруський президент.

Лукашенко наголосив, що у нараді "ніякої надзвичайщини немає", тому й "приводу для різного роду пересудів і фейків бути не повинно".

На нараді були присутні прем'єр-міністр, глава адміністрації президента, керівництво військового, силового та правоохоронного блоку, а також командувачі військ.

120 тисяч окупантів досі бунтують у наметах, нова хвиля мобілізації "потопить" РФ, - Жданов

субота, 3 грудень 2022, 7:40

Проведення нової хвилі мобілізації в РФ не врятує російський наступ в Україні. Друга хвиля "відловлювання" росіян на фронт більшою мірою спрацює проти самої країни-агресорки Росії, передають Патріоти України. У російському війську зараз не можуть впора...

У морпіха не було пів голови: Лікар-доброволець під обстрілами провів операцію на відкритому мозку захиснику Маріуполя

субота, 3 грудень 2022, 7:22

Нейрохірург Дмитро Кубряк без нейрохірургічних інструментів і під обстрілами провів операцію на відкритому мозку морпіху Павлу Самбуру в бункері заводу Ілліча в Маріуполі. А потім для обох був полон і звільнення. Вони шукали один одного, аби зустрітися...