Буде новий фронт? Білорусь готується приймати військові ешелони з РФ, - Беларускі Гаюн

НаразІ проводиться комплекс заходів з перевірки залізничної інфраструктури Білорусі, що може свідчити про підготовку до прийому з РФ військових ешелонів, передають Патріоти України.

Про це повідомляє білоруський проект Беларускі Гаюн. Так, наприклад, здійснюється перевірка місць навантаження на залізничних станціях, проведення ремонту вантажно-вивантажувальних платформ, підготовка автомобільних підходів до вантажно-вивантажувальних місць на станціях, закріплення на залізничних станціях вивантаження маневрових локомотивів, розробка графіків руху військових ешелонів по "БелЖД" (після надання плану військових залізничних перевезень).

"Всі ці дії можуть вказувати на підготовку до прийому військових ешелонів з РФ. Повідомляється, що для руху ешелонів будуть використані наступні залізничні прикордонні переходи: Красне (МСК РЖД) - Осинівка (БЧ НОД-1), Злинка (МСК РЖД) - Закопиття (БЧ НОД-4), Заверіжжя (ОКТ РЖД) – Єзерище (БЧ НОД-6)", – йдеться в повідомленні.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...