"Білорусь можна звільнити...": Українські депутати влаштували першу розмову Тіхановської та полку Калиновського

Депутатське об'єднання За демократичну Білорусь у Верховній Раді організувало публічну розмову лідерки об'єднаної опозиції Білорусі Світлани Тіхановської та полку імені Кастуся Калиновського, який воює у складі ЗСУ. Про це заявив народний депутат України Богдан Яременко, передають Патріоти України.

Яременко не навів подробиць дискусії, але підкреслив, що йдеться про першу публічну розмову Тихановської та представників полку Калиновського. Військові зі свого боку коротко прокоментували, що донесли до Тіхановської свою позицію. «Білорусь можна звільнити тільки силовим шляхом», — заявили вони.

Лідерка об'єднаної білоруської опозиції на момент публікації не повідомляла про розмову. Україна не розірвала дипломатичні відносини з Білоруссю, яку зараз незаконно очолює диктатор Олександр Лукашенко, і так само не визнає Тіхановську як легітимного представника Білорусі. Водночас у складі ЗСУ з березня 2022 року воює полк імені Калиновського, який складається з білорусів.

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

Ворог приречений: Російським кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіоні, - речник ВМС

понеділок, 25 вересень 2023, 6:33

Російським військовим кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіону від можливості ураження українськими захисниками. Про це речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук сказав в ефірі інформаційного марафону, пер...