Білорусь розгорнула додаткові станції РЕБ на кордоні з Україною, - Генштаб

Влада Білорусі продовжує сприяє російській армії у війні проти України. На кордоні пособники окупантів розгорнули нові станції радіоелектронної боротьби (РЕБ). Окрім того, білоруси додатково обладнують пункти пропуску поблизу з українською територією. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в зведенні на Facebook, передають Патріоти України.

Військові наголосили, що на відміну від інших напрямків фронту, на Волинському й Поліському останнім часом ворог активних дій не проводив.

"У прикордонних районах Республіки Білорусь проводяться додаткові заходи з інженерного обладнання пунктів пропуску та розгортання додаткових засобів радіоелектронної боротьби", – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що системи РЕБ – це різновид збройної боротьби, який дозволяє впливати радіоперешкодами на радіоелектронні засоби розвідки, системи зв’язку й управління потенційного противника для ускладнення їхньої роботи та передачі даних.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...