
Прикордонний комітет Білорусі заявив, що "польські силовики обстріляли пункт пропуску Піщатка". Про це йдеться на сайті відомства, передають Патріоти України.
Білоруська сторона наголошує, що інцидент нібито стався в ніч із 10 на 11 квітня. Це зробили "польські військовослужбовці".
"Також силовики намагалися засліпити білоруських прикордонників стробоскопами. Незаконні дії сторони зафіксовані камерами відеоспостереження. Під час перевірки території білоруським прикордонним нарядом виявлено пошкодження стін прикордонних модулів, а також металеві кульки. Раніше, подібним способом з території Польщі було обстріляно білоруський прикордонний стовп", - йдеться у повідомленні.
У прикордонному комітеті додали, що "поінформували" польську сторону про інцидент. На відео, опублікованому комітетом, видно 5 осіб у військовій формі на пункті пропуску з ліхтариками. Один з них поцілив предметом, схожим на рогатку, в бік пропускного пункту. Водночас знаків розрізнення не видно.

Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...