Білоруські пропагандисти перестали говорити про перемогу РФ: На що натякають у Лукашенка

У Білорусі пропагандистські засоби масової інформації почали більш обережно висловлюватися про стовідсоткову перемогу РФ над Україною. Натомість у тамтешніх ефірах почали лунати обережні натяки на те, що Україна збережеться і Білорусі доведеться з сусідкою будувати комунікацію, передають Патріоти України.

Про це йдеться у звіті аналітиків Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, які проаналізували білоруську інформаційну повістку за минулий тиждень. Повний текст звіту можна прочитати на офіційному сайті організації.

Повідомляється, що з білоруської пропаганди практично зникли деякі минулі тези. А саме: "опір України безглуздий", "Росія обов’язково переможе", "Київ продовженням війни лише погіршує своє становище".

Натомість, інформують аналітики, у підконтрольних владі журналістів з’явилися нові посили. "Боязкі натяки – переважно через виборче цитування Лукашенка – що Україна збережеться, і що Білорусь має це враховувати і надалі жити з Україною у світі. Але натяки поки що дуже обережні", – йдеться у повідомленні ЦСКІБ.

Варто зазначити, що поряд із цим підконтрольні Лукашенку медіа продовжують звинувачувати Україну, що нібито вона готує ядерну катастрофу своїми діями на Запорізькій АЕС. Крім того, пропагандисти транслювали російський наратив щодо подій у Запорізькій області, знову таки звинувативши українську сторону.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...