Білоруський Антимайдан: Лукашенко виводить своїх прихильників на мітинг у Мінську

Прихильники новообраного формального лідера Республіки Білорусь Олександра Лукашенка збираються вийти в центр Мінська на свій мітинг. Про це на своїй сторінці в Facebook написав працівник Інституту філософії Національної академії наук Білорусі Олексій Дзермант, передають Патріоти України.

Зустріч повинна пройти 16 серпня о 12:00 на площі Незалежності. Дзермант написав, що особисто там буде. "Це мітинг за мир в нашій країні, за наш вибір, який ми зробили. За Білорусь!" - написав Дзермант.

Проте, в коментарях до посту користувачі зазначають, що з цієї ідеї нічого не вийде і спроба білоруського "антиМайдану" приречена на провал. Деякі задавалися питанням: чи давала міська влада Мінська дозвіл на проведення мітингу.

З архіву ПУ. "Зовсім дід ку-ку!": Путін зганьбився новим анекдотом на улюблену тему (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:55

Безглузді жартівливі висловлювання глави Росії Володимира Путіна щодо вирішення важливих питань з якості життя в очолюваній ним країні знову розлютили громадян. І змусили задуматися про нормальність його психічного здоров'я. Відео ще одного конфузу пре...

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...