Білоруським прикордонникам дозволили стріляти без попередження по ворожих військових... поки лише польським

Білоруським прикордонникам дозволили застосовувати зброю у разі загрози життю після нібито спроби захоплення військового польськими силовиками. Робитимуть це без попередження. Таку заяву зробив голова Державного прикордонного комітету Анатолій Лаппо, зазначають Патріоти України.

За словами Лаппо, ситуація на кордоні залишається контрольованою та прогнозованою. Водночас він розповів про випадок, коли польські силовики, планували, нібито, захопити білоруського прикордонника.

"Коли я отримав інформацію, що польські силовики, можливо, планують захопити білоруського прикордонника, я дав команду негайно застосовувати зброю", – заявив Лаппо.

Зброю дозволено застосовувати без попередження, якщо життю прикордонника щось загрожуватиме.

Росіяни розгорнули на Харківщині комплекс РЕБ і готуються до наступу під Ізюмом, - Міноборони

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:39

На Харківщині російські окупанти розгорнули комплекс РЕБ задля протидії українським безпілотникам. Також ворог готується до наступу під Ізюмом, передають Патріоти України. Важкі бої тривають на Донеччині та Луганщині, де рашисти прагнуть оточити україн...

Вимагає "справедливості": Фінляндія відмовилася зробити виняток для України щодо спрощеного вступу до ЄС

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:20

Фінляндія відмовилась надати Україні особливі умови щодо вступу до Європейського союзу. Попри це Гельсінкі вважають важливим сьогодні дати Україні надію на членство. Про це пише Yle, передають Патріоти України. "Ще одна велика дискусія, яка у нас попер...