Білоруси не здаються: У Мінську тривають протести проти інтеграції з "братньою" Росією

8 грудня в Мінську (Білорусь) поновилась чергова несанкціонована акція протесту проти поглибленої інтеграції Білорусі з Росією, повідомляють Патріоти України з посиланням на Euroradio.

Участь у мітингу другий беруть сотні людей під керівництвом члена оргкомітету по створенню партії БХД Павла Северинця. Основні гасла: “Ні — аншлюсу!”, “Ніяких союзів з імперською Росією!”, “Живе Білорусь!”.

Протестувальники проголосували за резолюцію мітингу, в якій ідеться про те, що люди виступають проти “глибокої інтеграції з Російською Федерацією” і підписання “дорожніх карт”. Учасники акції заявляють про нелегітимність угод, підписаних президентом РБ Олександром Лукашенком і главою РФ Володимиром Путіним.

Мітингувальники також закликають світову спільноту звернути увагу на те, що відбувається і при необхідності ввести проти глав двох держав санкції.

“У білоруського народу вистачить сил, щоб відстояти незалежність. Незалежність — це шлях до свободи. Живе Білорусь!”, – ідеться в тексті резолюції.

За словами Северинця, опозиція знову буде готувати протест у зв’язку із зустріччю Лукашенка і Путіна, яка запланована на 20 грудня в Санкт-Петербурзі.

“Завдання протестів – не підтримка режиму, а виступ проти імперії, а в майбутньому — зміни диктатури”, – підкреслив політик.

Він додав, що незважаючи на те, що протести несанкціоновані, силовики не затримують протестувальників.

"Кіна не буде", панове запроданці: Гумористичному дуету "Кроликів" зіпсували гастролі в Україні

вівторок, 21 січень 2020, 19:07

Виступ гумористичного дуету Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка, більш відомих, як «Кролики», скасували в Броварах, Фастові, Переяславі Київської області та ще в кількох містах колись рідної для них країни, зазначають Патріоти України. Гурт, як...

Хіти тижня. Вулиця - не "Квартал": Як нардепа "Юзіка" заскочили протестувальники поблизу Верховної Ради (відео)

вівторок, 21 січень 2020, 19:00

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Корявченков втік від активістів, які протестували під будівлею Верховної Ради проти ринку землі в Україні. Відповідне відео, зняте у вівторок, 14 січня, опублікувало в YouTube інформагентство ASPI, зазна...