Більше 10 млн тонн: Польща, блокуючи українське зерно, у великих обсягах пропускає російське

Тоді як поляки блокують ввезення українського зерна, у великих обсягах у країну заходить російське. Продукції з країни-терористки РФ ввезено аж 12 млн тонн. При цьому українського зерна зайшло до країни лише 4,3 млн тонн. Про це інформує Центр протидії дезінформації РНБО, передають Патріоти України.

"Скільки ввезено російського зерна до Польщі за період 2022-2023 років? 12 мільйонів тонн. Скільки ввезла Україна мільйонів тонн? 4,3", – заявила глава департаменту збору та моніторингу дезінформації ЦПД Аліна Бондарчук. Вона також додала, що акції фермерів у Польщі фінансує саме Кремль. Зазначимо, що кордон з Україною блокують не лише фермери, а й далекобійники, які проти пільгових умов ЄС (Європейського Союзу) для фур з України.

В G7 підрахували: Стало відомо, скільки наразі РФ має виплатити Україні за завдані збитки

неділя, 16 червень 2024, 8:30

Росія має компенсувати Україні $486 млрд компенсації за завдані збитки. Наразі лідери G7 оцінюють законні шляхи, щоб стягнути з Москви ці гроші. Про це йдеться в комюніке лідерів за підсумками саміту G7 в Італії, передають Патріоти України. «Росія має ...

Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

неділя, 16 червень 2024, 8:05

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій. . Російські пропагандисти показали виробничі потужності Кургансько...