Більше 75%" за": Білий дім вже отримав дані, які результати "референдумів" "намалює" РФ

Влада США вже знає конкретні цифри, які окупанти повинні оголосити після проведення незаконних "референдумів" на тимчасово захоплених ними районах України. Про це заявила прессекретар Білого дому Карін Жан-П'єр під час брифінгу, передають Патріоти України.

За її словами, в деяких регіонах окупантами вже встановлені необхідні показники явки "виборців" і підтримки "приєднання" до Росії на рівні понад 75%.

Як стверджує Жан-П'єр, такі "референдуми" - незаконні і бутафорські, і Росія поспішає їх провести. Однак це є демонстрацією не сильної позиції режиму, а зовсім навпаки, зазначила речник Білого дому.

Влада США, а також лідери країн "Великої сімки", як заявила вона, ніколи не визнають такі "референдуми". "Ми знаємо, що цими "референдумами" будуть маніпулювати. Ми маємо інформацію, яка підтверджує, що російські офіційні особи вже встановили, якими повинні бути показники по явці виборців, а також результатів голосувань", – говорить вона. Жан-П'єр зазначила, що США "багато, багато місяців" попереджали про такий сценарій окупантів.

Дронів було три і жертв значно більше: З'явилися нові подробиці атаки на аеродром "Халіно" в РФ

середа, 27 вересень 2023, 10:56

З'явилися нові подробиці атаки на аеродром "Халіно" у Курській області Росії, що відбулася у неділю, 24 вересня. З'ясувалося, що дронів було три, а жертв значно більше. Про це пише Telegram-канал "Досье Шпиона", передають Патріоти України. Зазначається...

"Це було стрімко, запідозрили отруєння": ЗМІ дізнались, як розвивалась хвороба Кадирова

середа, 27 вересень 2023, 10:50

Хвороба опального лідера Чечні Рамзана Кадирова почалася у травні 2020 року. Тоді він загримів у московську клініку з коронавірусом. Вже під час лікування йому довелося робити гемодіаліз, оскільки хвороба "вдарила" по нирках. Після виписки у Кадирова з...