Більше не буде "заважати": Нацгвардійці "демілітаризували" артилерійську установку окупантів (відео)

Бригада швидкого реагування Національної гвардії України знищила самохідну артилерійську установку 2С19 Мста-С. Відео знищення з'явилося у Facebook Нацгвардії, передають Патріоти України.

"Знищили САУ 2С19 Мста-С, яка робила нам багато проблем. Вже не буде. Продовжуємо демілітаризацію ворога. Слава Україні", - зазначили воїни бригади швидкого реагування НГУ.

Процес знищення артилерійської установки зафіксували з повітря. На кадрах видно, як ворожа САУ миттю спалахнула після влучення снаряда. У Нацгвардії роботу своїх підлеглих похвалили. "Так їм… Робіть смерть ворогам на славу Україні", - йдеться у дописі.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...