
Бригада швидкого реагування Національної гвардії України знищила самохідну артилерійську установку 2С19 Мста-С. Відео знищення з'явилося у Facebook Нацгвардії, передають Патріоти України.
"Знищили САУ 2С19 Мста-С, яка робила нам багато проблем. Вже не буде. Продовжуємо демілітаризацію ворога. Слава Україні", - зазначили воїни бригади швидкого реагування НГУ.
Процес знищення артилерійської установки зафіксували з повітря. На кадрах видно, як ворожа САУ миттю спалахнула після влучення снаряда. У Нацгвардії роботу своїх підлеглих похвалили. "Так їм… Робіть смерть ворогам на славу Україні", - йдеться у дописі.
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...