Більше не буде "заважати": Нацгвардійці "демілітаризували" артилерійську установку окупантів (відео)

Бригада швидкого реагування Національної гвардії України знищила самохідну артилерійську установку 2С19 Мста-С. Відео знищення з'явилося у Facebook Нацгвардії, передають Патріоти України.

"Знищили САУ 2С19 Мста-С, яка робила нам багато проблем. Вже не буде. Продовжуємо демілітаризацію ворога. Слава Україні", - зазначили воїни бригади швидкого реагування НГУ.

Процес знищення артилерійської установки зафіксували з повітря. На кадрах видно, як ворожа САУ миттю спалахнула після влучення снаряда. У Нацгвардії роботу своїх підлеглих похвалили. "Так їм… Робіть смерть ворогам на славу Україні", - йдеться у дописі.

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...

Росіяни зацікавилися підвалами: В окупованих Олешках посилили контроль над населенням

субота, 27 червень 2026, 11:44

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...