Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України.

На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депутатів, Ігоря Райніна і Володимира Святаша. Одного за дружбу з партією купма Путіна Віктора Медведчука (Райнін очолював Харківський осередок з 2018 року), другого за те, що його син у разі захоплення Харківщини міг стати "гауляйтером".

Голосів за позбавлення почестей ледве вистачило: "за" проголосували 62 депутати (за необхідних 61).

Ігор Райнін був присутній на сесії і не хотів "розжалування". Говорив колегам, що перебуває під російськими санкціями, проводив декомунізацію на Харківщині, коли був головою ХОДА і "взагалі мав патріотичну позицію". Про свою діяльність часів перебування в забороненій в Україні ОПЗЖ нічого не сказав.

Звернення до обласної ради щодо позбавлення цих депутатів написали громадські організації і командир добровольчого підрозділу "Хартія" Всеволод Кожемяко.

"Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м’ясо": Окупант відверто розповів про втрати (аудіо)

понеділок, 30 січень 2023, 23:00

Армія країни-агресора РФ щодня зазнає втрат на війні в Україні. Бійці Збройних Сил нашої держави активно знищують окупантів. Про це вкотре стало відомо із перехопленої розмови військового злочинця РФ із родичем. Запис опублікувало Головне управління ро...

Тероризувала увесь регіон: В Одесі СБУ затримала банду чеченського авторитета (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 22:43

В Одесі представники Служби безпеки України затримали банду чеченського авторитету Омара Бекаєва на прізвисько "Омар Уфімський". Зловмисники неодноразово тероризували мешканців усього регіону, зазначають Патріоти України. Як повідомляє пресслужба відом...