
Пентагон застосував силу та збив китайську кулю-розвідницю, яку упіймали на стеженні за північними територіями США. Про це повідомляє FoxNews, передають Патріоти України.
Зазначається, що військові США збили аеростат над Атлантичним океаном. Раніше Пентагон опрацював кроки для забезпечення захисту населення. Для здійснення цієї місії США потрібно було забезпечити істотне локалізоване закриття повітряного простору.
У небі над Сполученими Штатами помітили китайську повітряну кулю-розвідницю. У Пентагоні заявили, що стежать за нею, але вирішили не збивати повітряний об'єкт із міркувань безпеки.
Об'єкт відстежували, зокрема, й у штаті Монтана, де розташовані деякі ядерні ракети шахтного базування. Для безпеки громадян у середу, 2 лютого, відмінили кілька авіарейсів.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...