Більше "ножів у спину" недоімперії Зла: Комітет Сенату США одноголосно схвалив законопроєкт про нові санкції за корупцію навколо "Північного потоку-2"

Комітет з питань міжнародних відносин Сенату США у вівторок одноголосно підтримав законопроєкт, що передбачає накладення санкцій проти фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення у процесі планування, будівництва або експлуатації газопроводу "Північний потік-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на повідомлення голови правління компанії "Нафтогаз України" Юрія Вітренка у Facebook.

За словами Вітренка, законопроєкт передбачає накладення санкцій відповідно до Акту Магнітського щодо дотримання прав людини.

"Санкції охоплюватимуть фізичних та юридичних осіб, зокрема компанії, які вчинили значні корупційні правопорушення у процесі планування, будівництва або експлуатації газопроводу "Північний потік-2".

В результаті цього законодавства, державний секретар, за погодженням з міністром фінансів, на постійній основі здійснюватиме оцінку та звітуватиме про наявність корупційних схем, а також про іноземних осіб, залучених у корупційні дії, з метою потенційного накладення санкцій", - розповів Вітренко.

За його словами, поправку проти "Північного потоку-2" просували сенатори і з демократичного, і з республіканського табору.

Очікується, що Сенат та Палата представників США проголосують за цей законопроєкт найближчим часом, додав Вітренко.

"Нове санкційне положення з відстеження брудних грошей в "Північному потоці-2" в рамках Акту Магнітського може стати додатковим ефективним інструментом боротьби з російської газовою трубою", - зазначив Вітренко.


ЄС не визнає російські вибори до Держдуми в Криму, а США - повністю

понеділок, 20 вересень 2021, 19:26

В Єврокомісії прийшли до висновку, що вибори в Росії 19 вересня відбувалися з численними порушеннями, тому вирішили не визнавати їх результати в анексованому Криму. Про це заявив на брифінгу представник Єврокомісії Петер Стано. . «ЄС вірить у важливі...

На "Слузі народу" "шапка горить" і нерви не витримують: ТСК перервала до завтра засідання у cправі "вагнерівців" посеред виступу Бурби, коли топ-розвідник дійшов до найцікавішого – нардеп Костенко

понеділок, 20 вересень 2021, 19:10

Тимчасова слідча комісія, на якій розглядають справу про так званих "вагнерівців", заслухала колишнього начальника Головного управління розвідки Василя Бурбу, а через деякий час "без пояснення причин" оголосила перерву до вівторка, повідомив нардеп "Го...