Більше шансів вижити: Жданов розповів, де краще ховатися під час обстрілів

Військовий експерт Олег Жданов розповів, де краще ховатися під час обстрілів, якщо поблизу немає бомбосховищ, - в будинку або у погребі/підвалі. Про це він згадав на YouTube-каналі, відповідаючи на відповідне запитання, передають Патріоти України.

"Безпечніше – у погребі, тому що він заглиблений у землю, обкопаний, як мінімум, з трьох сторін, і зверху, як правило, два перекриття", – зазначив він.

За його словами, у погребі буде більше шансів вціліти під час обстрілів.

"Якщо вибух станеться поруч з будинком, то земля прийме на себе всю кінетичну енергію вибуху і осколки. Максимум, що може статися, – це якщо розриви дуже близько до погреба, то вас там може засипати або контузити від ударної хвилі. Тому погреб більш безпечний. У будівлі – бажано перебувати за двома стінами", – додав Жданов. Експерт нагадав, що у правилі "двох стін" потрібно враховувати, що це повинні бути дві капітальні стіни.

"На*уй ми сюди полізли, командування кінчене": Окупант зізнався, шо сподівається якнайшвидше втекти з війни (аудіо)

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:30

Головне управління розвідки України опублікувало розмову російського солдата, де він емоційно скаржиться на проблеми на війні. Він також сподівається швидше втекти додому, передають Патріоти України. Він також просить свою співрозмовницю запам'ятати на...

Російський атомний підводний човен з суперторпедами "Посейдон" "зник із бази", - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:28

Російський атомний підводний човен К-329 "Білгород" із шістьма торпедами "Посейдон" на борту "зник з бази". Про це повідомляє розвідка НАТО у своєму звіті, передає la Repubblica, передають Патріоти України. Хвиля цунамі може знищити такі мегаполіси, як...