
Станом на сьогодні втрати Росії в Україні на Авдіївському напрямку наразі на 25% більші, ніж були при штурмі Бахмуту. Про це розповів майор запасу Нацгвардії України, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
Біля Авдіївки зараз зосереджено щонайменше 40 тисяч російських військовослужбовців, що в рази більше, ніж український гарнізон.
На Авдіївці просто роблять "м’ясні штурми", а таких інструкторів, як були у ПВК "Вагнер", там немає. Також вони зазнають більших втрат. Середньодобові втрати під час штурму Бахмуту були 776 російських військовослужбовців, зараз на Авдіївському напрямку,- 931. Тобто на 25% більше, а успіхів вони поки що не досягають. Навіть якщо це вдасться, то суттєвих принципових змін на лінії фронту не відбудеться", - сказав він.
Водночас ворог на Бахмутському напрямку почав активно використовувати артилерію та керовані авіабомби.
"Вони почали використовувати, зокрема, важку техніку, бо ґрунт більш твердий став. Атакують невеликими групами, Наразі в Авдіївці Донецької області залишається понад 1,2 тис. цивільних. Найбільшою проблемою для міста залишається логістика.протягнути наші війська, щоб розосередити їх вздовж лінії фронту і не дати можливості десь пересуватись. Робиться це переважно для медійних засобів росіян", - підкреслив Гетьман.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....