
У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України.
Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останні дні спостерігається значне посилення артилерійських обстрілів, їхня кількість співставна до ситуації на момент найгарячіших боїв за місто.
"Ми зупинились на тій ситуації, у якій більшу частину міста контролює ворог, але під контролем Збройних сил України залишаються південно-західні околиці міста. Ми фактично контролюємо вхід до міста", - розповіла вона.
Заступниця міністра також розповіла, що у Бахмуті відбувається ротація окупантів. За її словами, замість "вагнерівців" заходять регулярні війська РФ. "Декілька днів тому нашими захисниками там було зупинено російське просування, і наші оборонці тепер там не просто стоять, вони виконують інші задачі, про які я не можу говорити. Проте ці задачі спрямовані на збільшення боєздатності. Наразі обидві сторони готуються до продовження боротьби", - додала Маляр.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...