
Білий дім веде переговори з мільярдером Ілоном Маском про створення в Ірані супутникового інтернет-сервісу Starlink компанії SpaceX. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на чиновників, знайомих з цим питанням, передають Патріоти України.
Розмови, про які раніше не повідомлялося, відбуваються в той час, коли адміністрація Байдена шукає шляхи підтримки іранського протестного руху, який вибухнув трохи більше місяця тому після того, як 22-річна Махса Аміні померла за підозрілих обставин після затримання поліцією моралі країни.
Білий дім розглядає компактну, просту у використанні технологію Starlink як потенційне рішення для протидії агресивним зусиллям іранського режиму, спрямованим на обмеження доступу до Інтернету та зв'язку активістів.
"Ми тиснемо на газ, щоб зробити все можливе, щоб підтримати прагнення іранського народу", - заявив високопоставлений представник адміністрації в інтерв'ю CNN. "Це наша політика, і крапка. В той же час, це дійсно іранський рух, очолюваний молодими дівчатами і поширюється на інші аспекти суспільства. І ми не хочемо жодним чином затьмарювати їх рух" – додав він.
Якщо план буде прийнятий, це буде другий великий театр в цьому році - поряд з Україною - де уряд США звернувся до Starlink за допомогою в наданні критично важливих телекомунікаційних послуг, навіть незважаючи на те, що навколо надійності Маска в його відносинах з урядом США виникають питання.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...