"Біси "руского міра" в рясах: Батюшка Московського патріархату паплюжить пам'ять загиблого "кіборга" і переслідує його родину. Мати звернулася по захист до Зеленського, той обіцяв допомогти

При цьому варто зазначити, що і наразі в УПЦ (МП) перебуває чимало священнослужителів, котрі залишаються на патріотичних позиціях, духовно окормляють захисників України.

До президента України Володимира Зеленського звернулася мати загиблого захисника Донецького аеропорту після того, як місцевий священик УПЦ МП спаплюжив пам'ять її сина. Про це жінка розповіла під час вшанування «кіборгів» на 5-ту річницю подій в ДАП, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Армія Inform".
Мати «кіборга» Дениса Поповича Надія розповіла, що в день народження бійця з чоловіком і внуками прийшла замовити службу за захисника Батьківщини. Однак почула не співчуття і благословення, а потік образ. Зокрема, назвав військовослужбовця «братовбивцею».
«Священик вигнав нас під паркан. Просто під дощ ... Я була готова під землю провалитися від сорому через цю людину перед дітьми», - сказала бідолашна жінка.
Священнослужителя не збентежив навіть той факт, що мати вбитого російськими зайдами бійця ЗСУ багато років співала в його церкві, не переймаючись протистоянням УПЦ (МП) та ПЦУ. Справедливо вважаючи, що головне - віра в Бога, а церква - тільки місце для духовної наснаги. Однак, побачивши, що для цього священика її сім'я стала ворогами через те, що син захищав Україну, жінка замовила панахиду в сусідньому селі в іншого священика.
Тим часом, цькування її сім'ї з боку представника МП триває вже півроку. Тепер вона хоче побудувати в рідному селі іншу церкву, куди могли б приходити сім'ї загиблих героїв.
Перебуваючи на жалобних заходах у Києві, Надія змогла переговорити із Зеленським і розповіла свою історію. Президент вислухав, записав її дані, і тепер жінка чекає допомоги від глави держави.
Загиблий «кіборг» Денис Попович - гранатометчик 40-ї бригади тактичної авіації зведеного загону ПС ЗСУ «Дика качка». 22 січня 2015 року обороняв опорний пункт «Зеніт», де і був убитий. У чоловіка залишилися двоє маленьких синів.

Погляд з Європи: Путін грає на повну капітуляцію України через мінський формат, - ЗМІ

четвер, 28 жовтень 2021, 7:50

Росія зупинила роботу своєї місії при НАТО, військову місію зв’язку НАТО у Москві. Останнім часом дії Кремля свідчать, що Росії із Заходом не по дорозі, пише Павел Крищак у польський Gazeta Polska Codziennieтому, зазначають Патріоти України. . “Ескала...

Хіти тижня. Українофобка продовжує збирати призи, або Шкода що свекор Кернес не дожив: “Епіцентр” та “Ашан” приєдналися до бойкоту товарів YARO через образу власницею бандерівців

четвер, 28 жовтень 2021, 4:00

Вона не їсть м'яса, зате з задоволенням чавкає українців. Мережі магазинів “Епіцентр” і “Ашан“ слідом за іншими українськими компаніями зняли з продажу товари бренду YARO після того, як його власниця Юлія Привалова написала образливий анекдот про банде...