"Біси "руского міра" в рясах: Батюшка Московського патріархату паплюжить пам'ять загиблого "кіборга" і переслідує його родину. Мати звернулася по захист до Зеленського, той обіцяв допомогти

При цьому варто зазначити, що і наразі в УПЦ (МП) перебуває чимало священнослужителів, котрі залишаються на патріотичних позиціях, духовно окормляють захисників України.

До президента України Володимира Зеленського звернулася мати загиблого захисника Донецького аеропорту після того, як місцевий священик УПЦ МП спаплюжив пам'ять її сина. Про це жінка розповіла під час вшанування «кіборгів» на 5-ту річницю подій в ДАП, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Армія Inform".
Мати «кіборга» Дениса Поповича Надія розповіла, що в день народження бійця з чоловіком і внуками прийшла замовити службу за захисника Батьківщини. Однак почула не співчуття і благословення, а потік образ. Зокрема, назвав військовослужбовця «братовбивцею».
«Священик вигнав нас під паркан. Просто під дощ ... Я була готова під землю провалитися від сорому через цю людину перед дітьми», - сказала бідолашна жінка.
Священнослужителя не збентежив навіть той факт, що мати вбитого російськими зайдами бійця ЗСУ багато років співала в його церкві, не переймаючись протистоянням УПЦ (МП) та ПЦУ. Справедливо вважаючи, що головне - віра в Бога, а церква - тільки місце для духовної наснаги. Однак, побачивши, що для цього священика її сім'я стала ворогами через те, що син захищав Україну, жінка замовила панахиду в сусідньому селі в іншого священика.
Тим часом, цькування її сім'ї з боку представника МП триває вже півроку. Тепер вона хоче побудувати в рідному селі іншу церкву, куди могли б приходити сім'ї загиблих героїв.
Перебуваючи на жалобних заходах у Києві, Надія змогла переговорити із Зеленським і розповіла свою історію. Президент вислухав, записав її дані, і тепер жінка чекає допомоги від глави держави.
Загиблий «кіборг» Денис Попович - гранатометчик 40-ї бригади тактичної авіації зведеного загону ПС ЗСУ «Дика качка». 22 січня 2015 року обороняв опорний пункт «Зеніт», де і був убитий. У чоловіка залишилися двоє маленьких синів.

Москва готується до трибуналу по МН17: Новий прем'єр РФ Мішустін дозволив військовим збивати цивільні літаки

середа, 26 лютий 2020, 21:15

Військові РФ зможуть збивати цивільні літаки тільки після повідомлення про намір відкрити вогонь і попереджувального пострілу.​. Згідно з постановою, тепер ВС РФ зможуть знищувати навіть цивільні судна, які порушують кордон Російської Федерації. Удар д...

Путінцям буде несолодко: Туреччина стягує спецназ, танки, БМП і снайперів в провінцію Ідліб (відео)

середа, 26 лютий 2020, 20:59

У сирійську провінцію Ідліб, де до сих пір продовжуються бойові дії, перекидається додатковий контингент військ Турецької Республіки, передають Патріоти України. При цьому мова йде не тільки про бронетехніку (танки, бронетранспортери і армійські вантаж...