
Кількість звільнених працівників у Польщі продовжує зростати. Про це пише газета Dziennik Gazeta Prawna. Експерти говорять про корекцію на ринку праці, яка може закінчитися не швидко. За даними видання, лише у серпні про майбутні звільнення своїх працівників повідомили 27 підприємств, на п'ять більше ніж у липні, передають Патріоти України.
«Загалом на кінець серпня такі декларації подав 161 підприємець, які хотіли припинити трудові відносини з 19,8 тис. осіб. Це найгірший результат з 2022 року», – пише видання.
Лідером масових скорочень робочої сили є місто Лодзь. У 2024 році на восьми підприємствах міста було звільнено 1360 працівників. Скорочення там очікуються і в 2025 році – фірма Beko Poland Manufacturing вже оголосила про плани зменшити наступного року свій штат на 1093 особи.
У Варшаві про скорочення персоналу цього року оголосили 39 компаній, внаслідок чого було ліквідовано 5,8 тис. робочих місць. Опитані виданням експерти вважають, що однією з головних причин масових скорочень у Польщі є рецесія у сусідній Німеччині, де готується банкрутство близько 20 тис. компаній.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...