Бізнесмен з російським "слідом": Зеленський преставив нового главу Черкаської ОДА

Черкаську обласну держадміністрацію очолив Ігор Юрійович Шевченко - саме його кандидатуру запропонував Володимир Зеленський, повідомляють Патріоти України.

Раніше віце-прем'єр Павло Розенко анонсував розгляд у Кабінеті міністрів подання від президента Володимира Зеленського на посади голів ОДА. Тоді Розенко повідомляв, що Черкаську ОДА може очолити такий собі Ігор Шевченко. Цей прогноз виправдався.

Шевченків у вітчизняній політиці чимало. Але саме згаданий раніше в політичних чи владних колах не "світився". Тому відомо про нього загалом небагато. Черкаські інтернет-видання називають претендента "бізнесменом з нерухомістю в Росії". Згідно з поданою ним як кандидатом на посаду глави ОДА декларацією, чиновник має зареєстроване місце проживання в Черкасах. Декларує житловий будинок в обласному центрі площею 162 кв. м, квартиру, нежитлове приміщення і дві земельні ділянки в Черкасах.

Також показує квартиру на Росії площею 104 кв. м, набуту ним 2017 року, та нежитлове приміщення і земельну ділянку у цій же країні. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Шевченко також має кілька вантажівок, рефрижератор, причепи і легковий мерседес у власності. Шевченко задекларував 100% корпоративних прав на ТОВ "Легкий експорт плюс", зареєстроване в Черкасах, і приватне підприємство "Гермес – Шевченко Ігорь", головний офіс якого зареєстровано в Італії.

Джерело: Depo.ua

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...