"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти України.

"Це надовго, тому що, бл**, огризаються міцно, с*ки, огризаються вони тут", - каже солдат під час розповіді брату про гідну відповідь української армії на полі бою. За словами окупанта, його підрозділ "перекидатимуть на Запоріжжя", а на його місце приїдуть ті, хто там "опи***лилися".

За його словами, бойові дії триватимуть мінімум два роки, тому що ЗСУ "безбожно х**рять". Він також жаліється, що багато де бував, але таку відсіч бачить вперше.

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...

Росіяни зацікавилися підвалами: В окупованих Олешках посилили контроль над населенням

субота, 27 червень 2026, 11:44

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...