"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти України.

"Це надовго, тому що, бл**, огризаються міцно, с*ки, огризаються вони тут", - каже солдат під час розповіді брату про гідну відповідь української армії на полі бою. За словами окупанта, його підрозділ "перекидатимуть на Запоріжжя", а на його місце приїдуть ті, хто там "опи***лилися".

За його словами, бойові дії триватимуть мінімум два роки, тому що ЗСУ "безбожно х**рять". Він також жаліється, що багато де бував, але таку відсіч бачить вперше.

Найгірший кошмар Кремля став реальністю Путін отримав під боком одну з найсильніших армій замість демілітаризації, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 20:20

За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...