
Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
"Це надовго, тому що, бл**, огризаються міцно, с*ки, огризаються вони тут", - каже солдат під час розповіді брату про гідну відповідь української армії на полі бою. За словами окупанта, його підрозділ "перекидатимуть на Запоріжжя", а на його місце приїдуть ті, хто там "опи***лилися".
За його словами, бойові дії триватимуть мінімум два роки, тому що ЗСУ "безбожно х**рять". Він також жаліється, що багато де бував, але таку відсіч бачить вперше.
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...