​"Бл*дь, шановні колеги": "Слуга народу" вилаявся у Раді прямо з трибуни, все потрапило на відео

Народний депутат України від партії Слуга народу Ігор Негулевский випадково вилаявся, виступаючи на трибуні Верховної Ради. Конфуз стався в ході пленарного засідання сесії ВРУ у вівторок, 30 листопада. Трансляція велася на офіційному сайті парламенту, зазначають Патріоти України.

Слуга народу хотів підняти питання забезпечення житлом жителів Нової Одеси, який в результаті вибуху будинки 27 листопада залишилися без квартир.

Він піднявся на трибуну і перед своїм виступом, очевидно похапцем, випадково вилаявся, не підозрюючи, що мікрофон вже був включений. Негулевський зронив фразу: "Бл*дь" "йо**на", поле чого почав свою промову зі слів"шановні колеги".

"Бл*дь йо**на... Шановні колеги, 27 листопада в місті Нова Одеса стався вибух в одному з багатоповерхових будинків. Четверо загиблих, останнього витягли з-під завалів тільки наступного дня. Вибух був настільки потужним, що постраждали відразу два під'їзди. Людям запропонували жити в місцевому гуртожитку, але ви розумієте, що це всього тимчасове житло, – сказав Негулевський з парламентської трибуни.

Увага! Відео містить нецензурну лексику:

Путін - у катастрофі: Аналітик назвав справжню мету візиту диктатора РФ до окупованих Криму та Маріуполя

понеділок, 20 березень 2023, 16:44

Політичний аналітик Армен Чибухчян вважає, що російський президент Володимир Путін відвідав окуповані Крим та Маріуполь із відчаю. Він розуміє, що весняний контрнаступ Сил оборони скоро, і тому у нього паніка. Таку думку Чибухчян висловив для "24 кана...

"Нервовий тік почався": Путін на зустрічі з Сі Цзіньпіном влаштував "спекотні" танці

понеділок, 20 березень 2023, 16:30

Сьогодні 20 березня прибув до Москви на зустріч з диктатором Володимиром Путіним, якому видали ордер на арешт, президент Китаю Сі Цзіньпін. Президент-диктатор Путін на зустрічі з Сі Цзіньпіном не міг контролювати свої ноги, передають Патріоти України. ...