​"Бл*дь, шановні колеги": "Слуга народу" вилаявся у Раді прямо з трибуни, все потрапило на відео

Народний депутат України від партії Слуга народу Ігор Негулевский випадково вилаявся, виступаючи на трибуні Верховної Ради. Конфуз стався в ході пленарного засідання сесії ВРУ у вівторок, 30 листопада. Трансляція велася на офіційному сайті парламенту, зазначають Патріоти України.

Слуга народу хотів підняти питання забезпечення житлом жителів Нової Одеси, який в результаті вибуху будинки 27 листопада залишилися без квартир.

Він піднявся на трибуну і перед своїм виступом, очевидно похапцем, випадково вилаявся, не підозрюючи, що мікрофон вже був включений. Негулевський зронив фразу: "Бл*дь" "йо**на", поле чого почав свою промову зі слів"шановні колеги".

"Бл*дь йо**на... Шановні колеги, 27 листопада в місті Нова Одеса стався вибух в одному з багатоповерхових будинків. Четверо загиблих, останнього витягли з-під завалів тільки наступного дня. Вибух був настільки потужним, що постраждали відразу два під'їзди. Людям запропонували жити в місцевому гуртожитку, але ви розумієте, що це всього тимчасове житло, – сказав Негулевський з парламентської трибуни.

Увага! Відео містить нецензурну лексику:

Від Москви до Уралу і на глибині до 200 м: росЗМІ розповіли про мережу бункерів Путіна

четвер, 1 грудень 2022, 14:25

Президент Росії Володимир Путін має глобальну мережу секретних бункерів від Москви до Уралу і продовжує будівництво підземних сховищ у Росії. Про це свідчить розслідування видання "Собеседник", автор розслідування і головний редактор видання Олег Ролду...

Німеччина запропонувала передати вісім ППО Patriot: Міністр оборони Польщі розповів, де їх можуть розмістити

четвер, 1 грудень 2022, 14:00

Німеччина запропонувала Польщі вісім систем ППО Patriot. Вони можуть бути розміщені в західних областях України. Про це 1 грудня заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак під час виступу в Сеймі, повідомляють Патріоти України із посиланням на DoRzecz...