
Російські окупанти в Україні скаржаться на незадовільне забезпечення і свавілля командирів. Зокрема, що комбати примушують копати бліндажі, які не витримують обстрілів, а також посилають в атаку майже без зброї і бронетехніки. Про це пише "Інформаційний спротив" з посиланням на перехоплену розмову двох військовослужбовців армії РФ, яким наразі вдалося вижити, передають Патріоти України.
Усього таких щасливчиків залишилось 20-30% від того особового складу, який був спочатку. "Військовослужбовець РФ на ім'я Андрій "Дизель" (перебуває на Харківщині) у розмові з військовослужбовцем РФ з позивним "Лютий" обговорили поточну обстановку. "Лютий" поскаржився, що в них пекло, їх "під*рясять" ЗСУ, бліндажі розлітаються, пацанам відриває бошки, але вони поки що цілі. Також "Лютий" попросив сьогодні чи наступного разу завантажити їм ноші, бо всі свої віддали на 200-х та 300-х, яких на полі бою дуже багато", – йдеться у повідомленні.
Також окупанти обговорювали, що від їхнього підрозділу "Вовків Z" залишилося 20-30%. "Лютий" повідомив, що на полі лежить купа спалених тіл. "У відповідь "Дизель" повідомив, що у них продовжує міцніти "комбатський долбо*бізм" – змушують копати, де прилітає. "Лютий" запевнив, що у них страшніше, 3-й батальйон відправляють у чисте поле, без зброї, за підтримки одного танка відправляють роту піхоти", – пише "Інформаційний Спротив".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...