Блінкен заявив, що Україна сама вирішуватиме, чи переносити бойові дії на територію РФ

Україна самостійно ухвалює рішення, як воювати з російськими окупантами. Це стосується питань можливого перенесення бойових дій на територію країни-агресора. Таку заяву зробив держсекретар США Ентоні Блінкен в ефірі телеканалу CNBC, передають Патріоти України.

Він наголосив, що американська сторона зосереджена зараз виключно на тому, щоб надати Україні всю необхідну допомогу для того, щоб прогнати окупаційну армію РФ.

"Чи мають українці виходити за межі своїх кордонів? Моя точка зору полягає в тому, що їм життєво важливо робити все необхідне для того, щоб захиститися від агресії Росії. Тому вибір тактики в цій ситуації – це власне рішення українців", – заявив Блінкен.

Зазначимо, крім воєнної допомоги США вирішили передавати Україні більше своїх розвідувальних даних, які допоможуть ефективніше протистояти російським окупантам.

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...

Шольца знов беруть в оборот: Танків та літаків мало: Німеччині запропонували передати Україні підводний човен

неділя, 29 січень 2023, 17:22

Колишній український посол у Німеччині Андрій Мельник, який раніше закликав Берлін передати Україні винищувачі, запропонував також відправити в Україну один з німецьких підводних човнів, передають Патріоти України. «Німеччина (ThyssenKrupp) виробляє од...