Блокування "Північного потоку-2": Маас розповів, як Росія може це зупинити

Німеччина буде розглядати блокування проекту в якості покарання Росії через отруєння опозиціонера Олексія Навального.

11 вересня глава Міністерства закордонних справ Німеччини Хейко Маас пояснив, як Росія може зупинити блокування будівництва "Північного потоку-2", передають Патріоти України з посиланням на ZDF.

У Німеччині будуть приймати рішення за фактом отруєння Навального після офіційного розслідування. Маас підкреслює, що Росія може взяти в ньому активну участь і зробити все, щоб рішення про блокування "Північного потоку-2" не було прийнято.

При цьому він пояснив, що в Берліні бачать необхідність введення санкцій проти Росії через Навального, але поки про це рано говорити.

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...