Bloomberg назвало цілі Путіна після можливого вторгнення в Україну. Під загрозою - чотири міста

США повідомили своїм союзникам, що потенційне вторгнення Росії в Україну може призвести до спроби атакувати Київ, Харків, Одесу та Херсон, повідомляє Bloomberg із посиланням на три джерела. Співрозмовники агентства не надали подробиць розвідданих, але підкріплені відповідними розрахунками, передають Патріоти України.

Офіційні особи заявили, що думка США частково сформована докладним розумінням типів російських сил і засобів, які нині перебувають поблизу України, а також того, як вони можуть бути готові діяти з різних місць.

Вони не уточнили, що може включати потенційна атака, і не прокоментували кінцеву мету президента Росії Володимира Путіна. Однак одне джерело сказало, що оцінки США припускають, що будь-яке великомасштабне вторгнення може бути підкріплене підтримкою з повітря та кіберзлочинами.

Масовані атаки можуть привезти до величезних жертв серед цивільного населення, зазначає агентство. Атаки на деякі з торговельних артерій України матимуть серйозні економічні наслідки. До 70% експорту та імпорту України здійснюється морським шляхом, а порти Одеської області обробляють три чверті цього обсягу.

Закрутити гайки: У Держдумі хочуть смертної кари для росіян, які критикують владу з-за кордону

вівторок, 7 лютий 2023, 10:44

Депутат Держдуми РФ Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару для росіян, які виїхали з Росії за кордон та критикують звідти свою країну і владу. Таких людей він назвав зрадниками. Про це Колесник сказав виданню "Подмосковье сегодня". Він з...

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...