Скоріше московити оперували спадщиною Залісся 10-13 сторіч - напівдикої окраїни київської держави, куди просвітництво з півдня, а також новгородської півночі проникало повільно і до кінця не подолало культурних розбіжностей з розвинутими регіонами Русі.
Український історик і журналіст Павло Бондаренко на своїй сторінці в Facebook розмістив фото картини російського художника XIX століття Іванова, який так уявляв зовнішність жителів Русі і те, чим і як вони торгували. Минуло понад 100 років, а уявлення залишилися такими ж - дикі бородані торгують дикими бороданями, передають Патріоти України.
Павло Бондаренко зазначає, він особисто постійно наполегливо доводить, що середньовічна Русь була найрозвиненішою країною Європи і змагалася із самою Візантією за багатством і політичним впливом. Русь відрізнялася не тільки великою економічною міццю, але і великим рівнем соціального і культурного розвитку. Чомусь доводиться чути: «Русь була дрімучими задвірками Європи!», «Русь торгувала виключно медом і воском диких бджіл, шкурками диких білок і соболів і не менш дикими рабами».
Історик зазначає, ще в першій половині Х-го століття князь Ігор з княгинею Ольгою жили в кам'яному палаці, фундамент якого різні фашистські автори підручників для наших дітей, можуть побачити на Старокиївській горі. Ну, а по виготовленню паперу в Х столітті - це вже за межею здорового глузду. Помовчимо і про те, що, на думку вельми освічених професійних істориків, наші предки не вміли читати, писати і рахувати на пальцях, поки не прийшли грецькі священики і не навчили їх.
Сьогодні вимальовуються лише два параметри, з якими команда новообраного президента США Дональда Трампа в перспективі може вийти на переговори щодо завершення повномасштабної війни в Україні. Про це розповідають джерела РБК-Україна, передають Патріоти ...
Територія шахти "Торецька" контролюється Силами Оборони на 80%. Про це заявив блогер, воєнний кореспондент Богдан Мiрошников у повідомленні у соціальних мережах, передають Патріоти України. Ворог захопив один з двох териконів на виїзді з міста та перер...