
Станом на 16 вересня майже уся Харківська область звільнена від російських злочинців. За уточненими даними Офісу президента Збройні сили звільнили від ворога 421 населений пункт. Про це під час брифінгу розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у п'ятницю, 16 вересня, передають Патріоти України.
У звільнені райони постійно відправляємо гуманітарні вантажі, попри обстріли. Балаклійська громада уже отримала понад 100 тонн продуктів. Незабаром туди спрямують генератори, медикаменти, будівельні матеріали та іншу допомогу. Пенсіонери Чкалівської, Балаклійської та Шевченківської громад уже отримують пенсії за 5 місяців", - розповів Тимошенко. Раніше український президент Володимир Зеленський розповів, що окупанти залишили по собі спустошені села, і в деяких із них немає жодного вцілілого будинку.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...