У той час як росіяни продовжують заявляти про «прогрес» на Запорізькому напрямку, українські військові ліквідували там близько 30 окупантів. Про це в неділю, 22 січня, повідомив Генеральний штаб ЗСУ в Facebook, оприлюднивши відповідне відео, передають Патріоти України.
Ззаначається, що ЗСУ також знищили пʼять бойових машин піхоти і танк російських окупантів.
«Поки російські пропагандисти в своїй хворій уяві „захоплюють“ населені пункти Запорізької області, Сили оборони краю спокійно та впевнено знищують техніку та живу силу противника, займаючи ворожі позиції», — додали в Генштабі.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...