
Сили оборони України вже звільнили у Харківській області близько 8 тис. 500 квадратних кілометрів території. Про це заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.
"Вчора обіцяла вам уточнені дані по звільнених на Харківщині територіях. Дуже важливо їх сприймати у загальному контексті війни, а не окремо. В нас 2 500 км лінія фронту. З них 1 300 км - активні бойові дії. Ми ведемо оборонну операцію, в рамках якої вдається реалізувати і наступальні дії", - наголосила Маляр.
"Так, ми давно чекали цього успіху, але нам ще воювати і воювати. До повної перемоги нам звільняти ще дуже багато наших людей і наших земель. Нам потрібно ще чимало часу, сил і терпіння", - зазначила заступник міністра.
Вона уточнила, що стосовно звільнених територій на Харківщині - цифри постійно уточнюються, бо процес у динаміці.
"Крім того, звільнені території ще потребують проведення додаткових заходів безпеки та стабілізації для того, щоб там можна було безпечно проживати. Тому, офіційні повідомлення з цифрами звільнених населених пунктів надаються з свідомим запізненням і можуть враховувати чи не враховувати проведені стабілізаційні заходи, а отже - різнитись", - наголосила Маляр.
Тож, за її словами, з 6 вересня на Харківщині звільнено:
- близько 8 500 кв. км.
- близько 388 населених пунктів
- близько 150 тисяч людей.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...