Бо довіряють ЗСУ: Жителі невизнаного Придністров'я тікають до Одеси

Після провокацій у невизнаному Придністров’ї мешканці звідти почали втікати в Молдову чи навіть в Одесу. Вони зізнаються, що в нас безпечніше, бо є гарант – Збройні Сили України. Про це розповів речник Одеської ОВА Сергій Братчук, передають Патріоти України.

За словами Братчука, багато придністровців після провокацій почали втікати. Частина з них вирушила в бік Молдови, а частина – до Одеси.

"Люди зізнаються, що їдуть в Україну, бо в нас гарант під час війни – це Збройні Сили України. Вони розуміють – те, що там відбувається, це підготовка до певного плацдарму для, можливо, і збройних провокацій проти України", – пояснив речник Одеської ОВА.

Джерело: 24 канал

Дмитро Снєгирьов про те, чим закінчиться наступ московитів у лютому та на що розраховує пуйло

неділя, 5 лютий 2023, 14:17

01:20 Ситуація в Донецькій та Луганських областях . 27:05 Запорізький напрям . 28:23 Херсонський напрям . 30:10 На чому базуються бажання московитів до березня захопити увесь Донбас . 33:50 Військові таланти Пуйла: на чому грунтуються його укази

Планував "розвіятися": Стали відомі подробиці щодо "страти" російського неонациста Мангушева

неділя, 5 лютий 2023, 14:15

Стали відомі подробиці "страти" націоналіста Ігоря Мангушева (позивний "Берег"). Крім самого терориста постраждала його автівка, інформують Патріоти України. Як повідомляє проект "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на інформоване джерело, у п'ятницю він поїхав до ...