"Бо я дуже добре знаю Путіна": Петро Порошенко звернувся до Зеленського з порадами щодо тактики на "нормандському саміті"

Нажаль сам Зеленський вчора демонстрував лише зневагу до свого досвідченого попередника на телеканалі "Україна", розповідаючи про свою поїздку на "Нарманді"

П’ятий президент України Петро Порошенко назвав ключові позиції для України на Нормандському саміті та порадив, як саме вести переговори. Про це він заявив під час телемарафону на "Прямому", зазначають Патріоти України.

"Тверда порада. Бо я дуже добре знаю Путіна. Тверда позиція, перша – не вірте Путіну і не потрапте до нього в пастку. Починаючи від конкретних дрібних деталей, коли вони кажуть, що, друзі, ви там-то і там-то говорили чи обіцяли те-то, то в 50% це брехня і маніпуляція. Українська делегація має бути абсолютно чітко підготовлена до цього. І ні в якому разі не можна йти по ключовим позиціям на переговори тет-а-тет. Ми твердо наголошуємо, що переговори, які стосуються миротворців, переговори, які стосуються виведення російських військ, і якщо ти будеш сам, то ти отримаєш відповідь: "их там нет". На прохання до Путіна вивести свої війська в 99% каже, що їх там нема, про що ви кажете", - сказав Порошенко.

Він розповів, що у 2014 році на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним він мав досить жорстку та принципову позицію.

"Я після 24 серпня 2014 року мав наступні ітерації з паном Путіним. Володимир Володимирович, ви здійснили міжнародний злочин, ви ввели регулярні війська РФ на суверенну територію України. Ні, каже. Ми взяли в полон ваших десантників. "Цього не може бути". Там можуть бути росіяни – так. Бо ми дали список їх. "Але це цивільні, добровольці, вони приїхали просто так". Ні, це військові і при них є документи, військові квитки. Це військовослужбовці регулярних сил РФ. Ні, каже. Каже: так, це військові, але вони у відпустці. І це каже президент РФ. Ні, вони не у відпустці, вони на бойовій техніці. Каже: "Ви знаєте, так, дійсно. Але вони просто загубили дорогу"…", - додав Порошенко.

Нагадаємо, що саміт "нормандської четвірки", який запланований на 9 грудня, відбудеться в Єлисейському палаці.

Хіти тижня. Пов'язана з війною в Лівії? ЗМІ США розповіли цікаві подробиці про українку, яка загинула в літаку МАУ (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 17:00

Жінка була директоркою компанії SkyAviaTrans, яка базується в Україні, і співвласницею пов'язаної фірми Volaris Business, зареєстрований офіс якої розташований в Единбурзі (Шотландія). Однією із загиблих пасажирів літака Boeing, який збила іранська рак...

Команда Зеленського проводить політику "детоксикації" Путіна - Єлісєєв

понеділок, 27 січень 2020, 16:59

Команда Зеленського докладає зусиль для проведення міжнародної політики "детоксикації" Путіна. Про це сказав радник п'ятого президента Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю журналістам. "Я активно слідкую за зовнішньою політикою президента Зеленського і мушу ск...