
Через відсутність елементарного вогнегасника, який має бути навіть у звичайному автомобілі, ЗС РФ доводиться гасити займання своєї бронетехніки підручними засобами. Про це свідчить відео, оприлюднене у соцмережах самими загарбниками, інформують Патріоти України.
На ньому видно, як усередині однієї з російських БМП спалахує пожежа, і росіянам не залишається нічого іншого, як намагатися засипати вогонь звичайною землею, набраною на узбіччі дороги. При цьому у них не виявилося ні лопати, ні відра, внаслідок чого ґрунт довелося передавати один одному буквально з рук до рук.
Чи вдалося окупантам зрештою впоратися з займанням таким нехитрим, і водночас не особливо ефективним способом, не відомо.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...