
Через відсутність елементарного вогнегасника, який має бути навіть у звичайному автомобілі, ЗС РФ доводиться гасити займання своєї бронетехніки підручними засобами. Про це свідчить відео, оприлюднене у соцмережах самими загарбниками, інформують Патріоти України.
На ньому видно, як усередині однієї з російських БМП спалахує пожежа, і росіянам не залишається нічого іншого, як намагатися засипати вогонь звичайною землею, набраною на узбіччі дороги. При цьому у них не виявилося ні лопати, ні відра, внаслідок чого ґрунт довелося передавати один одному буквально з рук до рук.
Чи вдалося окупантам зрештою впоратися з займанням таким нехитрим, і водночас не особливо ефективним способом, не відомо.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...