"Бог цього не допустить!": Росіянка вразила "знаннями" законів природи та економіки (відео)

Мешканка країни-агресора Росії блиснула знаннями світової економіки. Вона заявила, що у РФ ніколи не закінчиться газ і нафта, оскільки цього "не допустить Бог". Про це вона сказала в коментарі одному з російських пропагандистських каналів, відео розповсюдили в мережі, передають Патріоти України.

Так вона відповіла на запитання журналістки про те, що ресурси Росії можуть рано чи пізно закінчитись. Росіянка заявила, що Бог поселив людей на Землі, тому "він нас не залишить і забезпечить усім необхідним".

"Я хочу сказати, оскільки ми з вами живемо на Землі, Бог цього не допустить. Щоб не було ні газу, ні нафти. Раз він нас поселив тут, значить він забезпечить нас усім необхідним, у тому числі газом та нафтою. Ми сподіваємось, що Бог нас не залишить", – сказала жінка.

Раніше економічний журналіст Стефан Бартоламеутз заявив, що Росія зараз як ніколи сильно залежить від постачання нафти та газу. Через санкції валютні виторги агресора повністю залежать від продажу енергоресурсів. Рубль більше не є міжнародною валютою, а ситуація у країні погіршується.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...