Зрив асоціації з ЄС та повернення в обійми Росії: Богдан літав з Азаровим до Москви та отримав нагороду за чудову роботу

Вже на наступний день після повернення делегації з РФ, український уряд різко змінив геополітичний курс. Попереду був Майдан і російське військове вторгнення

Богдан та Азаров літали на переговори до Росії. Фото: скріншот з відео.

Глава Офісу президента Андрій Богдан був у складі урядової делегації на чолі з Миколою Азаровим, яка літала на переговори в РФ у листопаді 2013 року, повідомляють Патріоти України із посиланням на розслідування "Схеми: корупція в деталях".

Вже на наступний день після повернення делегації з Росії, український уряд різко змінив геополітичний курс в бік Росії, зупинивши підготовку до підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

За даними журналістів, те, що Богдан також літав на переговори в РФ, випливає з даних про перетин ним російського кордону, які вдалося дістати з внутрішньої системи прикордонників РФ. Також його прізвище було в складі делегації - цей робочий документ з Кабінету міністрів отримали у відповідь на запит.

Крім Андрія Богдана, який тоді займав пост урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики та радника Миколи Азарова, в делегацію на чолі з прем'єрміністром також входив віцепрем'єр Юрій Бойко, посол України в РФ Володимир Єльченко, ще кілька міністрів та їх заступників.

Відомо, що тоді Азаров брав участь в засіданні глав урядів країн СНД, а також окремо зустрічався з російським прем'єром Дмитром Медведєвим. На наступний день після повернення делегації з Санкт-Петербурга, 21 листопада 2013 року український уряд несподівано вирішив «призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, і ЄС з іншого».

Дана угода мала бути підписана у Вільнюсі 29 листопада 2013 року. Тодішній президент України Віктор Янукович полетів до Литви, але так і не підписав цю угоду, попри те, що на Майдані Незалежності в Києві вже почалися протести проти зміни геополітичного курсу України.

Дізнатися позицію самого Богдана не вдалося, оскільки він систематично відмовляється відповідати на питання журналістів-розслідувачів, а на письмовий запит в Офісі президента також відповіли відмовою.

Крім того, журналісти з'ясували, що вже в розпал Майдану Азаров нагородив Богдана почесною грамотою Кабінету міністрів. Відповідне клопотання датовано 23 грудня 2013 року. Журналісти заявили, що Богдан залишався працювати в уряді протягом всієї Революції гідності і був звільнений тільки 5 березня 2014 року, коли уряд очолив Арсеній Яценюк.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...