
Глава Офісу президента Андрій Богдан у четвер, 3 жовтня 2019 року, вирушив до Каппадокії (Туреччина) разом з генеральним директором девелоперської компанії SAGA Development Андрієм Вавришем, який є одним з провідних столичних забудовників. Про це журналістка і шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна написала у себе в Telegram, передають Патріоти України.

"Вчора був щасливий день у Андрія Вавриша. Його половинка сказала йому "Так". Про що сам Вавриш повідомив на своїй сторінці в ФБ: знімок - судячи з навколишнього антуражу - зроблений у Каппадокії (дуже красиве і романтичне місце)", - повідомила Кошкіна.

Також вона розмістила світлину з Богданом та Вавришем в аеропорту Анкари. "Відомо, що вони дружать і, мабуть, голова ОП вирішив скласти компанію своєму другові в важливий для нього момент", - зазначила журналістка.
За даними NV.ua, Вавриш свтякував у Туреччині річницю одруження. Ділова столиця називає його "людиною Льовочкіна".
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...