Богдану не сподобається: Претендентом на посаду прем'єр-міністра України може стати колишній заступник глави Мінфіну

Сам претендент на посаду поки що не підтвердив, але й не спростував інформацію.

Ігор Уманський. Фото: Цензор.НЕТ.

Колишній заступник міністра фінансів Ігор Уманський може стати претендентом на посаду прем'єр-міністра України або голови Національного банку. Про це написав у соцмережі журналіст Юрій Дощатов, посилаючись на свої джерела, передають Патріоти України.

"Після відходу з Мінфіну в 2015 році Уманський був не дуже публічний, однак зараз практично є одним з основних консультантів Президента Володимира Зеленського", - пише журналіст.

Сам Уманський, який не раз був помічений у ОП, підтвердив, що у нього відбуваються контакти, як з представниками команди Президента, так і особисто з Володимиром Зеленським, однак відмовився від коментарів.

На півночі Європи знов зафіксують дещо підозріле?: В Архангельській області евакуюють жителів через ядерні випробування

вівторок, 7 липень 2020, 0:05

Мешканців селища Ненокса евакуюють на два дні. В Архангельській області Росії евакуюють жителів через ядерне випробування - місце проведення випробування відповідає місцю ядерної катастрофи російської ракети з ядерним двигуном, яка сталася раніше. Нара...

З архіву ПУ. Поспішаю на інавгурацію? В Україну прилетів "батько диктаторських законів" Януковича

понеділок, 6 липень 2020, 23:30

Юрист кривавого диктатора й досі тримає у руках долі чималої "когорти" українських суддів, котрі йому завдячують своїми призначеннями, і на котрих він в силу напрацьованої інформації має колосальний вплив, кажуть фахівці. В Україну 19 травня 2019 року ...