Бої тривають: Азербайджан заявив про знищення зенітної установки Вірменії (відео)

З ладу вдалося вивести установку "М-55", яка була виведена на одну з висот на Ходжавендському напрямку.

Військові Азербайджану повідомили про знищення зенітної установки армії Вірменії в Нагірному Карабаху. Тут бої тривають, незважаючи на оголошений режим перемир'я. Кадри знищення військової техніки опублікувало в Telegram Міністерство оборони Азербайджану, передають Патріоти України.

"Підрозділи Азербайджанської Армії продовжують діяльність по виведенню з ладу військової техніки супротивника", - йдеться в повідомленні.

За даними військових, удару завдали 3 листопада. З ладу вдалося вивести установку "М-55", яка була виведена на одну з висот на Ходжавендському напрямку фронту. Ця зенітна установка 20-міліметрового калібру призначена для ураження цілей на малих висотах і живої сили.

"Обурення велике": Курносова пояснила, що стоїть за "бусифікацією" у Пензенській області і чи буде масова мобілізація в Росії

неділя, 28 червень 2026, 12:22

Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...

"Рятує власну шкуру, але": Лукашенка попередили про бунт у разі нападу на Україну

неділя, 28 червень 2026, 11:50

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...